Milí zájemci o studium, milí rodiče,

jsme rádi, že při výběru střední školy zvažujete stavební průmyslovku. Rádi bychom vás pozvali na Dny otevřených dveří, které se budou konat online v pátek 15. ledna a v sobotu 16. ledna 2021. Již dnes si můžete prohlédnout krátká videa, která jsme pro vás připravili.

Videa vás seznámí se životem na SPŠ stavební, přiblíží vám jednotlivá zaměření, která u nás můžete studovat, a také vám podají informace o podmínkách přijetí ke studiu. První video vzniklo za účelem prezentace školy a obsahuje obecné informace především z pohledu současných studentů.

Proč si vybrat Kudelku?

Další čtyři videa nabízejí informace o studijních zaměřeních. Dozvíte se, jaká je náplň studia, s jakými softwary a technickým vybavením budete při studiu pracovat, jaké získáte dovednosti a jaké může být vaše uplatnění v praxi či následné vysokoškolské studium.

Poslední prezentace vám přiblíží základní informace k přijímacímu řízení.

  • Ředitelství – podmínky přijetí ke studiu apod. v pdf nebo pptx.

Obecné informace k přijímacímu řízení naleznete na stránkách školy v nabídce uchazeč, více zde.

Tyto materiály budou přístupné i po skončení samotných dnů otevřených dveří tak, abyste se k nim mohli kdykoliv dle vašeho zájmu vrátit.

A jak to bude probíhat 15. a 16. ledna?

Budeme pro vás online v pátek 15. 1. 2021 10:00-12:00 a 14:00-17:00 a v sobotu 16. 1. 2021 9:00-13:00.

Ředitelství pro vás bude online v pátek 15. 1. 2021 11:00-12:00 a 16:00-17:00 a v sobotu 16. 1. 2021 10:00-12:00.

Máme pro vás připraveno pět videokonferenčních místností, do kterých se můžete v uvedených časech kdykoliv připojit a zeptat se na cokoliv, co vás ohledně studia zajímá. Můžete navštívit více místností, pokud na něco zapomenete, klidně se i vrátit. Jsme tu pro vás, abychom odpověděli na všechny vaše dotazy.

V 1. až 3. místnosti, které jsou rozděleny podle jednotlivých zaměření, na vaše dotazy budou odpovídat vyučující odborných předmětů, ve 4. místnosti se můžete ptát přímo studentů a v 5. místnosti na vaše dotazy bude odpovídat vedení školy.

 

Asi se ptáte, na jaké službě videokonference poběží a co budete potřebovat pro přihlášení do nich. V době dálkové výuky využíváme službu Google Meet, takže i online dny otevřených dveří proběhnou zde. Budete potřebovat pouze zařízení, ze kterého se připojíte, Google účet (gmail) není podmínkou. Své dotazy pak pište do chatu, budeme na ně průběžně odpovídat. Pokud nás v místnosti bude méně, můžete své dotazy pokládat i s využitím mikrofonu. Diskuzi budou řídit vyučující nebo žáci naší školy, proto prosím respektujte jejich pokyny.

Kdyby se vám nedařilo přihlásit do vámi vybrané místnosti, např. z kapacitních důvodů systému (max. 100 uživatelů), navštivte jinou místnost a do vámi vybrané se vraťte později. Pro připojení k videokonferenci musíme schválit váš přístup, proto prosím mějte pár vteřin strpení, než vás odklikneme. Za případné technické komplikace se vám předem omlouváme.

Těšíme se na vás i na vaše dotazy. Neváhejte se zeptat na cokoliv, co vás zajímá.

Pokud jste se chystali během dnů otevřených dveří odevzdat svůj projekt do soutěže „Architektem a stavařem nanečisto“, prosíme vás, abyste ho nenosili v uvedeném termínu do školy, ale práce odevzdali elektronicky na adresu leischnerova@spsstavbrno.cz, více zde.

Pokud si po skončení dnů otevřených dveří uvědomíte, že jste se chtěli ještě na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat na adrese skola@spsstavbrno.cz.

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Brno, příspěvková organizace
Kudelova 1855/8, 662 51 Brno

IČO 00559466
IZO 000559466
Telefon: 545 321 210
skola@spsstavbrno.cz
www.spsstavbrno.cz

Zřizovatel: Jihomoravský kraj

Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno

Fotogalerie

Mapa