Sportovní soutěže, úspěchy

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Plavání - městské kolo - chlapci kat. V.

24. 11. 2016

Účastníci:

S1. A - Dolníček Jindřich, Proks Marek, Vencour Petr
S1. B - Kidar Šimon (1. místo na 100m prsa)
R1 - Lukášek Jakub
S2. B - Roháček Tomáš (3. místo na 100m volný způsob)

Výsledek: 2.místo v soutěži družstev



Volejbal - chlapci

21. 11. 2016

Účastníci
:
Drlík Ondřej (S1. A), Dvořák Dominik (DV1), Hajzer Petr (S2. A), Rulíšek Jakub (S3. A), Mičánek Erik (G3), Dvořáček Jakub (S4. A), Kučera Matěj (S4. A), Melko Robin (S4. A), Truneček Karel (R4)

Výsledek:   3. místo v městském kole

 

 

Stolní tenis - krajské kolo - chlapci

2. 11. 2016

Účastníci: Svoboda Ondřej - R1, Růžička Filip - S2. B, Tomek Radek - S3. B, Vacek Jan - G1

Výsledek: 1. místo

 

Stolní tenis - městské kolo - chlapci

18. 10. 2016

Účastníci: Svoboda Ondřej - R1, Růžička Filip - S2. B, Tomek Radek - S3. B, Vacek Jan - G1

Výsledek: 1. místo

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Plážový volejbal - chlapci

30. 5. 2016 - okresní kolo
7. 6. 2016 - krajské kolo

Účastníci:
Team "A": Rulíšek Jakub (S 2. A), Kučera Matěj (S 3. A)
Team "B": Hajzer Petr (S 1. A), Špaček Vojtěch (DV 4)

Výsledek okresního kola:
2. místo (Rulíšek, Kučera)
- postup do krajského kola
5. - 6. místo (Hajzer, Špaček) - postup do krajského kola

Výsledek krajského kola:
4. místo (Hajzer, Špaček)
5. - 6. místo (Rulíšek, Kučera)

 

 

Juniorský maraton 2016 - krajské kolo

11.4.2016

Účastníci:

Šebesta A.(DV1), Brázda T.(R3), Kropátová D.(G1), Ruský R.(S4.B), Vašáková I.(S2.B), Kinc M.(G1), Sajvaldová A.(S3.A), Pospíšil V.(S3.A), Sedláček V.(DV4), Sedláček L.(S1.A)

Výsledek: výborné 10.místo v konkurenci 24 škol Jihomoravského kraje


 

Volejbal - chlapci

Účastníci:
Hajzer Petr (S1. A), Rulíšek Jakub (S2. A), Mičánek Erik (G2), Dvořáček Jakub (S3. A), Fukan Ondřej, Růžička David (S4. B), Špaček Vojtěch (DV4)

8. 3. 2016

Výsledek:   3. místo v městském kole

 

 

Vánoční turnaj žáků ve volejbalu

4. ročníku turnaje smíšených družstev žáků naší školy se zúčastnilo 14 družstev

18. - 21. 12. 2015 - zápasy ve skupinách
22. 12. 2015 - semifinále, boj o třetí místo a finále

Výsledky:

1. místo - Jony Bórn
Vítězná sestava:
Dvořáček J., Kučera Matěj, Melko R., Pospíšil V., Nejezchlebová J., Ondráčková P., Sajvaldová A.
(všichni S 3. A)

2. místo - V 4 - Hubený M., Petlach M., Šnajdr P., Špaček V., Tenora D. (všichni DV 4),
Lípová T. (DV 2), Zavřelová M. (S 1. A)

3. místo - M=1/8q.l2 - Fukan O., Peška T., Kryštof F., Růžička D., Hanáková T.,
Marková E. (všichni S 4. B), Císařová K. (R 4)

4. místo - R 2 - Jokl L., Pich D., Shaiuk M., Slezák J., Bee F., Navrátilová K., Rousová E. (všichni R 2)

 

 

Aerobic Master Class - přebor města Brna

3.12.2015

Soutěžící: Markéta Bartoňková ( R3 )

Výsledek : výborné 5. místo  !!!

 

 

Volejbal - městské kolo - dívky

13. 11. 2015

Účastnice:Brzobohatá Terezie, Němcová Hana, Zavřelová Martina (S1. A), Štorová Markéta (R1), Krajčová Gabriela (S2. A), Lípová Tereza (DV2), Bee Francesca, Navrátilová Karolína, Rousová Eliška (R2)

Výsledek:   4. místo


 

Veslování na trenažeru
- soutěž smíšených družstev o putovní pohár Miroslavy Knapkové

6. 11. 2015

Účastníci: Navrátilová Karolína, Mrázek Jan (R2), Vysloužilová Marie (G2), Szúdor David (G1)

Výsledek:   Vynikající 1.místo !!!

 

 

Stolní tenis - krajské kolo - chlapci

4. 11. 2015

Účastníci: Růžička Filip - S1. B, Tomek Radek - S2. B, Hloska Filip - S3. B

Výsledek: 2. místo

 

 

Volejbal - městské kolo - chlapci

4. 11. 2015

Účastníci:
Hajzer Petr (S1. A), Rulíšek Jakub (S2. A), Bartoň Martin (S2. B), Jokl Lukáš (R2), Mičánek Erik (G2), Dvořáček Jakub, Kučera Matěj, Pospíšil Vojtěch (S3. A)

Výsledek:   3. místo

 

 

Stolní tenis - městské kolo - chlapci

4.11.2015

Účastníci: Růžička Filip - S1. B, Tomek Radek - S2. B, Hloska Filip - S3. B, Dvořáček Jakub - S3. A

Výsledek: 1. místo

 

 

 

Basketbal 3x3 - krajské kolo - chlapci kat. VI. A

16.10.2015

Účastníci:

Veleba Matěj - DV1, Odstrčil Štěpán - R1, Lengál Ondřej,  Szúdor David - G1, Mitrega Stanislav - DV3

Výsledek: 3.místo


 

Basketbal 3x3 - městské kolo - chlapci kat. VI. A

9.10.2015

Účastníci:

Veleba Matěj - DV1, Odstrčil Štěpán - R1, Lengál Ondřej,  Szúdor David - G1, Mitrega Stanislav - DV3

Výsledek: 3.místo z přítomných 8 družstev


 

Přespolní běh - městské kolo - chlapci kat. VI. B

1.10.2015

Účastníci:

Hasala Michal - R2, Házy Michal, Kerbler Filip - S2. A, Pospíšil Vojtěch - S3. A, Sedláček Luboš - S1. A, Šebesta Andrej - DV1

Výsledek družstva: 2.místo - vynikající !!!

Jednotlivci: 3. místo - Sedláček Luboš, 4. místo - Šebesta Andrej

 

 

Přespolní běh - městské kolo - dívky kat. V.

1.10.2015

Účastnice:

Bodková Barbora - S2. A, Hajdová Lucie - G4, Olivová Barbora - R1, Sajvaldová Aneta - S3. A, Vašáková Iva - S2. B, Zavřelová Martina - S1. A

Výsledek družstva: 6.místo

Jednotlivci: 3. místo - Hajdová Lucie

 

 

__________________________________________________________________________________________

 

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

LEGIE - branný závod pro střední školy - oblastní kolo

18.5.2015, lanové centrum Proud, Brno

Účastníci:

Team A) Holek, Valach, Vysloužilová, Worbis - G1; Černý - R1; Hajdová - G3
Team B) Bodková, Čermáková, Kuřátko, Svoboda - S1. A, Čepera - R3; Nekuda - G3

Umístění:

Team A) = 3.místo

Team B) = 4. místo

 

 

Juniorský maraton 2015 - krajské kolo

Účastníci:

Bodková (S1. A), Brázda (R2), Štencl (DV2), Kučera (S3. A),Ruský (S3. B), Sedláček (DV3),Hajdová (G3),
Kaman (S4. A), Jakubec (S4. C), Pavelková (R4)

Výsledkek10.místo v konkurenci 22 škol Jm kraje !!!



 

Futsal - dívky - městské kolo

25.3.2015

Účastnice:

Bodková, Chaloupková, Staňková (S1. A), Novotná, Burýšková (S1. B),Ondráčková (S2. A), Janíčková ( S3.A),
Hajdová, Kulaviaková (G3)

Výsledek2.místo ve skupině

 

 

Alpské lyžování a snowboarding - přebor škol Jm kraje

4.3.2015

Výsledek:

1.místo - David Růžička, S3. B - snowboard, kategorie 3.-4. ročník

2.místo - Tomáš Gilar, S4. A - alpské lyžování, kategorie 3.-4. ročník

3.místo - Barbora Preislerová, R4 - alpské lyžování, kategorie 3.-4. ročník

4.místo - Martin Šťasta, S2. B - alpské lyžování, kategorie 1.-2. ročník

 

Blahopřejeme k výbornému výsledku a děkujeme za vzornou reprezentaci školy !!!

 

 

Volejbal - chlapci

Účastníci:
Rulíšek Jakub (S1. A), Bartoň Martin (S1. B), Dvořáček Jakub, Kučera Matěj, Melko Robin (S2. A), Fukan Ondřej, Růžička David (S3. B), Špaček Vojtěch (DV3), Fürle David (S4. A), Kryl Marek (G4)

14. 1. 2015

Výsledek:   1. místo v základní skupině

28. 1. 2015

Výsledek:   1.místo v městském kole - postup do krajského kola

5. 2. 2015

Výsledek: 3.místo v krajském kole


Blahopřejeme k vynikajícímu výsledku !!!

 

Vánoční turnaj žáků ve volejbalu

3. ročníku turnaje smíšených družstev žáků naší školy se zúčastnilo 14 družstev

17.-18.12.2014  - boje ve skupinách
19.12.2014       - boj o třetí místo a finále

Výsledek:

1. " No name"

Sestava:

Březinová/G4, Lípová/DV1, Navrátilová/R1, Kryl/G4, Špaček/DV3, Bartoň/S1. B

2. " PELICÁN " - S2. A

3. " Charlieho andílci - S3. B

4. " Tesiho andílci " - S4. A


 

Florbal - městské kolo - dívky

11.12.2014

Účastnice:

Krajčová, Chaloupková, Staňková a Vážná z S1. A, Novotná, Ondrová, Kotková a Suchánková z S1. B,
Navrátilová z R1 a Ondráčková z S2. A

Výsledek : výborné 3.místo

 

Veslování na trenažeru
- soutěž smíšených družstev o putovní pohár Miroslavy Knapkové

7.11.2014

Účastníci: Navrátilová z R1, Mrázek z R1, Grznárová z S4. A a Kaman z S4. A

Výsledek:   Vynikající 2.místo !!!

 

 

Šplh na laně - Velká cena " Olympijský šplh"

7.11.2014

Účastníci: Navařík Jan z S1. B , Holek Dominik z G1

Výsledek: 6. a 10.místo ze 14 zúčastněných žáků středních škol

 

 

Stolní tenis - městské kolo - dívky

16.10.2014

Účastníci: Budková z S1. A, Císařová z R3 a Laubová z R4

Výsledek : 4.místo

 

 

Stolní tenis - městské kolo - chlapci

15.10.2014

Účastníci: Tomek a Koštoval z S1. B, Dvořáček z S2. A a Hloska z S2. B

Výsledek : 4. místo z přítomných 16 družstev

 

 

Basketbal 3x3 - městské kolo - chlapci

2.10.2014

Účastníci:

Truneček - R2, Zukal - DV3, Kučera - S3. A, Mitrega - DV2

Výsledek : 3.místo z přítomných 9 družstev


 

Přespolní běh - městské kolo - chlapci

1.10.2014

Účastníci:

Brázda - R2, Zadělák - R2, Kurdík - DV2, Habrda - DV2, Sedláček DV3, Kaman - S4. A, Jakubec - S4. C, Vizner - S4. C

Výsledek : 4.místo v konkurenci 37 družstev - vynikající !!!

 

Přespolní běh - městské kolo - dívky

1.10.2014

Účastnice:

Bodková - S1. A, Hrdličková - G1, Vysloužilová - G1, Pavelková - R4, Otrusinová - G4, Velecká - G4

Výsledek : 8.místo

 

__________________________________________________________________________________________

 

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

 

Basketbal - městské kolo Středoškolských her - chlapci

1. a 3.4.2014

Účastníci:

Truneček-R1, Kryl-G3, Sláma, Vintrlík a Zapletal-S3B, Dvořáček-S4A, Moravčík-S4B, Vaníček-S4C

Výsledek: 3.místo

 

 

Vánoční turnaj žáků ve volejbalu

18.12.2013 - předehrávka
19.-20.12.2013 - boje ve skupinách a finálová skupina

Turnaje smíšených družstev se zúčastnilo clkem 14 družstev, která byla rozdělena do 4 skupin. Vítězové skupin postoupili do páteční finálové skupiny, ve které se již bojovalo o celkové vítězství.

Pořadí ve finálové skupině

1. All Stars Team
Sestava :
P.Březinová
-G3, M.Kryl-G3, K.Císařová-R2, D.Růžička-S2.B, M.Pařízková-R2, M.Vojtek-S3.C  a V.Špaček-DV2
2. S3.A

3. Dream Team-S3.B
4. Urban Team-S1.A


 

Florbal - dívky

9.12.2013

Účastnice:
Horáčková Alexandra (R1), Lovečková Martina, Ondráčková Petra (S1.A), Klusáčková Alexandra (S3.A), Březinová Pavlína (G3), Šiková Renata, Vojtěchová Dominika (S4.C), Mžiková Michaela (R3)

Výsledek: 2.místo v základní skupině soutěže

 

 

Aerobic Master Class - soutěž brněnských středních škol

5.12.2013

Účastnice:
Bartoňková Markéta (R1), Háčková Pavla, Kalousová Kamila, Vršková Kristýna (S3.C)
Náhradnice: Brandová Klára (S1.A)

Výsledek: z 51 účastnic obsadila 3.místo Markéta Bartoňková !!

 

 

Volejbal -dívky

13.11.2013

Účastnice: Cominová Tiziana (R1), Marková Eliška (S2.B), Dvořáková Simona, Grznárová Magdalena, Klusáčková Alexandra (S3.A), Březinová Pavlína (G3), Kolajová Lucie (S4.B)

Výsledek: 3. místo v základní skupině soutěže

 

 

Volejbal - chlapci

12.11.2013

Účastníci:
Dvořáček Jakub, Kučera Matěj, Melko Robin (S1.A), Růžička David (S2.B), Špaček Vojtěch (DV2), Kořínek Martin, Fúrle David (S3.A), Vojtek Marek (S3.C), Kryl Marek (G3)

Výsledek: 1. místo v základní skupině - postup do krajského kola

22.11.2013

Výsledek: 1.místo v městském kole - postup do krajského kola

27.11.2013

Výsledek: 3.místo v krajském kole

 

Blahopřejeme k vynikajícímu výsledku !!!

 

 

Badminton - soutěž v rámci SportLife

7.11.2013

Účastníci:
Malý Filip, Melko Robin (S1.A), Hanáková Tereza (S2.B), Bursáková Alena (S3.C)
Náhradník: Stránský Vojtěch (S1.A)

Výsledek: 3.místo v základní skupině soutěže

 

 

____________________________________________________________________________________

 

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

 

Juniorský maraton - semifinále Jm kraje
18.4.2013

V semifinále silně obsazeného Juniorského maratonu naše smíšené družstvo dívek a chlapců
obsadilo po velkém boji a nečekaných vývojových zvratech
vynikající 3.místo !

Celé srdce do boje vložili
Lucie Hajdová,
Dita Hořínková, Karolína Kopecká, Tomáš Kaman, Denis Jakubec, Aleš Lengyel, Vojtěch Vintrlík, Tomáš Zubík, Michal Fila a Jakub Krečík

Náhradníci připravení k boji
Jana Otrusinová, Kryštof Humlíček, Miroslav Putna


 

"Vánoční turnaj" - volejbal smíšených družstev

18.-19.12.2012

Nultého ročníku "Vánočního turnaje" , který se snad stane na naší škole tradicí, se zúčastnilo 8 smíšených družstev  ( v družstvu min.4 dívky a dva chlapci). Dramatické a zajímavé boje přinesly následující výsledky:

1. místo : Sanchez Team - G2+S4C ( Březinová, Velecká, Padalíková, Řezníčková, Sankot, Vašek)

2. místo : Sexy Team - G3,R3,R4,S1B,DV1( Munclingerová,Krajňáková,Ondrová,Hrubá,Špaček,Růžička,Putna)

3. místo : V pééé - S3B ( Kolajová,Melicharová,Kudličková,Javůrková,Janečková,Mateleško,Vavřínek)

 

 

Volejbal - městské kolo soutěže středních škol

26.11.2012

V městském kole soutěže ve volejbalu obsadili naši chlapci výborné 4.místo !

Naši školu reprezentovali: Martin Sankot, Petr Vašek, Jakub Krejčík, Luboš Dvořáček, Marek Vojtek, David        Růžička, Vojtěch Strnad

 

BASKETBAL - městské kolo soutěže středních škol

19.11.2012

V městském kole soutěžě v basketbalu obsadila naše děvčata 4.místo. Vzhledem k tomu, že nastoupily naprosté začátečnice, můžeme výsledek hodnotit jako úspěch !

Naši školu reprezentovaly: Sabina Honzírková, Anna Stamovská, Simona Dvořáková, Magda Grznárová,      Jana Brandtnerová, Kristýna Kobzová, Lenka Hladká, Karolína Kurečková, Tereza Suchánková

 

ŠACHY - městské kolo soutěže středních škol

16.11.2012

V městském kole obsadili žáci naší školy pěkné  4.místo. Družstvo úspěšně "přemýšlelo" ve složení:

Karel Svoboda S3.A
Banjamin Laucký S3.B
Petr Sojka S4.A
Marek Hepp S4.B

 

PŘESPOLNÍ BĚH

3.10.2012

JEDNOTLIVCI CHLAPCI 1.místo -  Jakub  K R E J Č Í K , R4

DRUŽSTVA DÍVKY       :  4.místo
DRUŽSTVA CHLAPCI    :  4.místo

 

 

_________________________________________________________________________________

ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

 

ATLETIKA- mistrovství ČR stavebních škol

17. a 18.5.2012

2.místo !!!

Vyrovnané výkony našich žáků vedly k vynikajícímu výsledku - 2.místu na mistrovství ČR !

Pořadí škol :

1. SŠ Polytechnická, Jílova, Brno
2. SPŠ stavební, Kudelova, Brno
3. SPŠ Tachov

Vybrané výkony našich chlapců v jednotlivých disciplinách :

100m               2. Krejčík Jakub, 4. Slavíček Marek

400m               1. Krejčík Jakub, 4. Slavíček Marek

3000m             4. Šplíchal Martin, 5. Kaman Tomáš

Hod granátem    3. Navrátil Radek, 4. Vašek Petr

Vrh koulí           1. Sankot Martin, 6. Vašek Petr

Štafeta            3. SPŠ stavební Brno


MALÁ KOPANÁ - městské kolo soutěže středních škol

15. a 17.5.2012

2.místo !!

Ve velké konkurenci 18 škol získali naši chlapci vynikající 2.místo, k celkovému vítězství jim chyběl jediný gól !!

Soutěžící : Tužinský Michal, Šimáček Adam, Zájeda Lukáš, Vala Josef, Vaněk Jan, Vintrlík Vojtěch, Večeřa Jan,
Těžký Filip, Matoušek Jan, Šrámek Petr, Lengyel Aleš, Zouhar Michal, Fojtík Tomáš

 

ODBÍJENÁ - okresní kolo soutěže středních škol

12.-14.3.2012

3.místo !!

Po dramatických bojích ve finálovém turnaji okresního kola obsadili naši chlapci 3.místo. Ve výsledku krásné umístění, ale naši reprezentanti měli na ještě lepší výsledek- hned v 1.kole prohráli ve třech setech s pozdějším vítězem celé soutěže z Gymnázia na Křenové, který úspěšně odvrátil dva naše mečboly !! Stejně napínavou a pro nás neúspěšnou koncovku měl také třísetový západ se Sportovním gymnáziem na Botanické.

Soutěžící :  David Šmerda, Martin Sankot, Ondřej Vojtek, Marek Vojtek, Luboš Dvořáček, Petr Vašek,
Martin Mažár a Marin Felkl


FLORBAL - okresní kolo soutěže středních škol

18.1.2012

1. místo !!!

Vynikající úspěch v obrovské konkurenci 30 středních škol. Naši chlapci prošli tříkolovým systémem do finále, kde získali historicky první vítězství v nejvíce se rozvíjejícím sportu!

Soutěžící : Tomáš Zubík, Jakub Veselý, Martin Vágner, Dominik Janík, Michal Filla, Marek Fuchs, Daniel Schnirch,
Martin Studený, Vilém Sekanina, David Uhříček, Petr Mrázek, Petr Sojka, Daniel Ševčík a Martin Kořínek

 

FLORBAL - krajské kolo soutěže středních škol

15.2.2012

2.místo !!

Naši chlapci potvrdili kvalitu a uspěli také v krajském kole, kde v konkurenci 8 středních škol obsadili výborné 2.místo!

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ - krajský přebor středních škol

2. místo v kategorii mladších dorostenců : Tomáš Gilar, S1.A

3. místo v kategorii starších dorostenců  : Jakub Mach, S4.B

 

Plavání 24.11.2011

V bazénu sportovního areálu TJ Tesla Brno se ve čtvrtek 24.11. konalo městské kolo plaveckých závodů, kde naši školu reprezentovali tyto dívky: Monika Hrubá, Kateřina Krajčová, Kristýna Kršková, Dita Padalíková, Sára Řezníčková a Barbora Zavřelová. Poslední jmenovaná, Barbora Zavřelová, v závodě na 50 metrů znak obsadila skvělé třetí místo. Vynikajícím výkonem reprezentovala naši školu Monika Hrubá, která v závodě na 50 metrů kraul vybojovala v konkurenci jednadvaceti závodnic druhé místo.

Házená 22.11.2011

Naši studenti prvních a druhých ročníků (Roman Dvořák, Herbert Gellner, Jakub Karpíšek, Ondřej Kunc, Jiří Máša, Martin Mrenica, Ondřej Sapík, Jakub Schoř, Michal Tulínský a Marek Vaníček) vybojovali v přeboru brněnských středních škol v házené výtečné třetí místo.

 

ŠACHY - městský přebor středních škol

11.11.2011

4. místo - vynikající výsledek !

Soutěžící :  Paděra Lukáš       S4.B
Janko Vojtěch      DV4
Zátrapa Petr        DV4
Hepp Marek         S3.A
Svoboda Karel      S2.A

 

Stolní tenis 20. a 22.10.2011

V přeboru brněnských středních škol ve stolním tenisu hraném 20. a 22. 10. 11 se družstva naší školy umístila v těžké konkurenci ve starší kategorii na výborném 4. místě a v mladší kategorii dokonce získala skvělé 3. místo! O tento úspěch se zasloužili studenti: Kajanovič, Vaněk, Vavřínek, Rumler, Šmíd, Králík, Moravčík a Mrenica.

Přespolní běh 5.10.2011

Ve středu 5. října se v brněnských Lužánkách konalo městské kolo v přespolním běhu pořádané gymnáziem Křenová. Naši školu reprezentovali chlapci Šplíchal M., Krejčík J., Fila M., Kaman T., Fuchs M. a Martínek D., kteří v konkurenci dvanácti středních škol v kategorii chlapců vybojovali čtvrté místo. Vítězem a postupojícím do krajského kola se stala střední škola Jílová. V kategorii dívek zásluhou těchto děvčat: Otrusinová J., Hořínková D., Řezníčková S., Dvořáková S., Minaříková K., Stuchlíková M. se naše škola umístila na vynikájícím třetím místě, vítězem se stalo Biskupské gymnázium. Všem žákům, kteří výtečně reprezentovali naši školu, děkujeme.

Bronzová medaile z mistrovství světa v krasojízdě

Video z vystoupení Nikoly Lebánkové, 3. na mistrovství světa v krasojízdě v roce 2011 v Japonsku, ve sportovní hale naší školy.